Flyexpress’e Hoşgeldiniz;

www.flyexpress.com Internet sitesi, Fly Express Turizm Tic. A.Ş aittir. “Fly Express Acente Satış ” web sitesini kullanan yetkili satış acentelerimizin ve müşterilerinin bilgi güvenliği Flyexpress için önem taşımaktadır. Bu metin, Flyexpress’in gizlilik ve bilgi güvenliği politikaları hakkında sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

  • Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünleri satın almak istediğinizde, size daha iyi hizmet sunabilmek için temel kişisel bilgilerinizi sizden istiyoruz.
  • Sizin bilginiz dahilinde Flyexpress tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz titizlikle korunmaktadır. Flyexpress, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla randevu alınması, organizasyon tarihlerinin netleştirilmesi gibi konularda iletişim bilgilerinizi gereken durumlarda Flyexpress İş ortakları ile paylaşabilir. Bunun dışında, kişisel bilgileriniz hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.
  • Flyexpress, üye olurken verdiğiniz ve yaptığınız satın alımlar sırasında oluşan bilgileri istatistiki değerlendirmeler, “FlyExpress Acente Satış” web sitesinin geliştirilmesi ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi için dilediği biçimde kullanabilir.
  • Kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinize aksini talep etmediğiniz sürece, bilgilendirme e-postaları gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postaları almamak için bizimle bağlantıya geçerek, günlük bilgilendirme listemizden çıkartılmayı talep edebilirsiniz.
  • Web sitemizdeki hizmetleri satın almak için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Flyexpress tarafından saklanmamaktadır. Vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri SSL ile şifrelenerek, doğrudan bankaya iletilmektedir.
  • Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz.
  • Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
  • Web sitemizde Flyexpress tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.