s
f

Fly Express, which provides combined services of quality expertise an unconditional customer satisfacition, is one of the biggest International Tour Operators in Turkey.

Bizi Takip Edin
TOP
Image Alt

BAKÜ

BAKÜ

/ per person
(0 Reviews)

BAKÜ

TÜRKİYE & İSVİÇRE

Pegasus Havayolları Özel Seferi ile

19 Haziran 2020 Hareket… 2 Gece

Tour Plan

1

19 Haziran 2020 İSTANBUL – BAKÜ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 07.00 de buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 09.50’de Bakü’ye hareket. Yerel saat ile 13.25’de varış. Varışımızı istinaden Bakü şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kristal Salonu, Bayrak Kale, Dönme Dolap, Venedik Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Aksam arzu eden misafirlerimiz aksam yemekli Azerbaycan gecesine katılabilirler (50 Euro). Yöresel tatları deneyeceğimiz aksam yemeğimiz canlı müzik ve yöresel dans şovları eşliğinde olacaktır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
2

20 Haziran 2020 BAKÜ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Atesgah & Yanardağ turuna katılabilirler (30 Eur ). Turumuzda Abşeron Yarımadası’nda Dünya’daki Üç Zerdüşt Tapınağı’ndan biri olan Ateşgah Mimari Kompleksi’ni ziyaret edeceğiz. Ateşi yıllardır sönmeyen bu yapı, Zerdüşt inancına göre belli başlı Hac yerlerinden biridir. Buradaki turumuzun ardından ünlü Seyyah Marco Polo’nun “Ateş Ülkesi” olarak adlandırdığı Yanardağ’ı gezeceğiz. 65 hektarlık bir alanda yer alan ve altından çıkan doğalgazın etkisiyle yüzyıllardan beri yanmaya devam eden bu dağın yüzyıllardır ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Tur bitimi otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
3

21/22 Haziran 2020 BAKÜ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte 19.00’da oynanacak Türkiye & İsviçre maçını seyretmek üzere Bakü Olimpiyat Stadı’na transfer. (Türkiye’mize Başarılar.) Maç sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 03.30’da İstanbul’a hareket, Yerel saat ile 05.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
Oteller 2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı Tek Kişilik Oda Farkı 3 – 12 Yaş Çocuk 0 – 2 Yaş Çocuk
4* Şehir içi Oteller 549 Euro 100 Euro 499 Euro 150 Euro
4* Merkezi Oteller 699 Euro 160 Euro 649 Euro 150 Euro
5*Merkezi Oteller 899 Euro 360 Euro 849 Euro 150 Euro
    FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER :
 • Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul (SAW) – Bakü – İstanbul (SAW) uçak bileti
 • Bakü`de 2 gece kahvaltı dahil olarak konaklama
 • Bakü Panoramik şehir turu
 • Alan – otel – Alan ve stadyum transferleri
 • Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
  FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 50 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir)
 • Seyahat Sigortası (15 Euro) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro’dur.)
 • Tüm kişisel harcamalar,
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Şoför bahşişleri
 • Maç bileti
 
ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
***Tur Programımız minumum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
You don't have permission to register